Iniciační masáž 

Co znamená iniciační masáž?

Slovo iniciace znamená uvedení do nového životního stavu, odpoutání, propuštění. 

Je to vyjímečná cesta vytvořená jen pro Vás a pro Vaši životní situaci, kterou prožíváte a chcete podpořit.                                                                  

Propojujeme naše přání s pocity v těle a srdci.                                         

Pracujeme s vizualizací a probuzením všech smyslů.                                      

Je to rituál, který podpoří Váš nový záměr, který si přejete realizovat.                                                                                                                          

Můj jedinečný masážní rituál

NAROZENINOVÝ RITUÁL - narozeniny jsou oslavou dovršení dalšího roku našeho života. Je to čas poděkování za vše, co do našeho života vstoupilo i odešlo. Je to příležitost vědomě na úrovni těla i mysli propustit to, co chceme nechat v minulosti a pozvat vizi nových přání. Co potřebuji více vtělit, ukotvit? Čemu se chci více otevřít? Narozeniny jsou krásnou příležitostí požehnat naší další cestě. 

RITUÁL NEVĚSTY - znamená rozloučit se s životem "dívky" a uctít své tělo. Propojit se s posvátností svého lůna. Propojit se se svou smyslností, uvolněním, odevzdáním. Vtisknout do těla kvality, které si přeješ v manželství žít a sdílet. Odložit vzorce, strachy, přesvědčení, které se předávaly ve tvé ženské linii a tebe nepodporují. A zároveň uctít a poděkovat ženám před tebou za život, za možnost být ženou, nevěstou, uctít svou vnitřní milenku a jedinečnost.

RITUÁL ROZCHODU - ti pomůže odpoutat se a uvolnit z těla bolest, kterou rozchod přináší. Někdy se dlouho nedokážeme emočně ani tělesně odpoutat od minulých vztahů a to nedovoluje novým možnostem vstoupit do našeho života. 

RITUÁL POZVÁNÍ NOVÉHO PARTNERSTVÍ - přišel čas otevřít se novému vztahu a neopakovat minulé zkušenosti? V tomto rituálu budeme v těle uvolňovat více prostoru pro nové partnerství, uvolňovat krunýře napětí a strachů, které nás mohou omezovat na základě minulých zkušeností. Pozornost budeme věnovat srdci. Probouzet a rozšiřovat jeho záři.

RITUÁL MATEŘSTVÍ - stát se mámou je v životě ženy posvátný okamžik a dar. Je krásné si tento rituál dopřád pokud chceš pozvat miminko do svého života. Jsi v očekávání a chceš podpořit důvěru ve vlastní tělo, že zvládneš a projdeš celou cestu v hlubokém propojení, laskavosti a důvěře sama k sobě i k životu. 

RITUÁL PROPOUŠTĚNÍ A POZVÁNÍ NOVÝCH ZAČÁTKŮ  - můžeš mít další témata a úrovně, které si přeješ ve svém těle a životě skrze rituál uvolnit, propustit a vytvořit prostor a nádech pro nové okamžiky, příležitosti, pozvání. / rozloučení se s nenarozeným miminkem, přijetí smrti blízkého člověka, důležitá životní změna, hledání vize, poslání, otevření se hojnosti atd. /

Jak masáž probíhá? 

Základem je celostní smyslná masáž, kterou kombinuji s vtiskáváním slov a rituálem smyslů. Protože je tato masáž velmi speciální základní časový rámec masáže jsou 3 hodiny + 1 hodina na přípravu a ukotvení. Celková délka setkání jsou 4 hodiny. Dle zájmu je možné i více hodin. Například  narozeniny jsou oslavou znovuzrození. A my můžeme vědomě posílit kvality, které chceme v našem životě rozšířit a žít. Společně hledáme tři slova, která nejvíce rezonují s naším záměrem a kvalitami, které si chceme zpřítomnit: "Já Marie jsem milovaná, zdravá, bohatá."  "Já Petra jsem vědomá, otevřená, sebejistá"                                                                                 

Pokud máte více slov společně hledáme ta pravá, která obsahují i více významů a vnáší do konkrétní životní situace a záměru tu pravou vibraci.                                                                Iniciační masáží můžete podpořit jakýkoli záměr např. mateřství, manželství, nový projekt, práci, propojení s vnitřním archetypem ženy, milenky, královny. 

Masáž může být zaměřena na přijetí a propuštění starých vzorců, odpoutání při rozchodu, odpoutání od závislostí atd.                                                                                                      Provázím své klientky tak, aby vtisknutá slova začali hluboce cítit nejen ve vědomí, ale i srdci a v hlubokých vrstvách těla. 

Každé iniciační masáži předchází konzultace, která je součástí ceny a individuální příprava. 

Cena se odvíjí od potřeb a přání klientky - od 4 200 Kč                                                                               

Chci prožít svůj jedinečný masážní rituál

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.