Iniciační masáž 

Co znamená iniciační masáž?

Slovo iniciace znamená uvedení do nového životního stavu, odpoutání, propuštění. 

Je to vyjímečná cesta vytvořená jen pro Vás a pro Vaši životní situaci, kterou prožíváte a chcete podpořit.                                                                  

Propojujeme naše přání s pocity v těle a srdci.                                         

Pracujeme s vizualizací a probuzením všech smyslů.                                             

Je to rituál, který podpoří Váš nový záměr, který si přejete realizovat.                                                                                                                          

Jak masáž probíhá? 

Základem je celostní smyslná masáž, kterou kombinuji s vtiskáváním slov a rituálem smyslů. Protože je tato masáž velmi speciální základní časový rámec masáže jsou 3 hodiny + 1 hodina na přípravu a ukotvení. Celková délka setkání jsou 4 hodiny. Dle zájmu je možné i více hodin. Například  narozeniny jsou oslavou znovuzrození. A my můžeme vědomě posílit kvality, které chceme v našem životě rozšířit a žít. Společně hledáme tři slova, která nejvíce rezonují s naším záměrem a kvalitami, které si chceme zpřítomnit: "Já Marie jsem milovaná, zdravá, bohatá."  "Já Petr jsem vědomý, otevřený, sebejistý."                                                                                 

Pokud máte více slov společně hledáme ta pravá, která obsahují i více významů a vnáší do konkrétní životní situace a záměru tu pravou vibraci.                                                                Iniciační masáží můžete podpořit jakýkoli záměr např. mateřství, otcovství, manželství, nový projekt, práci, propojení s vnitřním archetypem ženy, muže, milenky, milence, královny, krále. Masáž může být zaměřena na přijetí a propuštění starých vzorců, odpoutání při rozchodu, odpoutání od závislostí atd.                                                                                                       Provázím své klienty tak, aby vtisknutá slova začali hluboce cítit nejen ve vědomí, ale i srdci a v hlubokých vrstvách těla. Každé iniciační masáži předchází konzultace, která je součástí ceny a individuální příprava.                                                                                

Chci prožít svoji jedinečnou iniciační masáž

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.