Podzimní taneční meditace

Akce již proběhla na podzim 2018

S příchodem podzimu se dny zkracují a brzy se stmívá. Úroda léta je sklizená a přichází čas zpomalení. Čas, kdy se více než směrem ven, můžeme dívat směrem dovnitř. Podzim je nejen jedním z ročních období, ale je i jednou fází ženského menstruačního cyklu. Pro ženu je to KREATIVNÍ FÁZE . Je to čas vyzkoušet něco nového jen tak. Jen tak pro potěšení, pro radost z tvoření. Dáme-li volný průchod své tvořivosti,  začneme si užívat více spokojenosti, klidu, uzemnění a uspokojení. V tomto období můžeme vstupovat do hlubších vrstev našeho mozku, těla a duše. Často při práci s ženami vidím, že tyto tři oblasti spolu moc nespolupracují. Často jsou ženy ve své hlavě a rozumem se snaží vyřešit všechny životní výzvy. Jiné mnoho času tráví někde v oblacích s nadějí, že jejich životní situaci vyřeší nějaký zázrak. V obou případech jsou často odpojeny od svého těla. Tělo je často stažené a pohybuje se nějak automaticky.

Zvu Vás na taneční meditace, kde budeme  prakticky pomocí dechu, hlasu a tance hledat rovnováhu mezi myšlením, prožívání emocí a vyjádření v těle.

Proč jsou pro mě taneční meditace vhodné?

Budu se učit vědomě uvolňovat skrze prožitek, vnímat jedinečný rytmus mého těla, uvědomovat si v jakém životním tempu se mi příjemně žije. Můžu se podívat na svůj život z vyššího pohledu, podívat se jaké vzorce, strachy, nevyjádřené emoce omezují můj život. Můžu tento jedinečný čas využít pro sebereflexi mého života, mého potenciálu a jeho využití. Věnovat pozornost sebelásce a hledání rovnováhy v mém životě. Můžu svým životem začít tančit.


Taneční meditace se uskuteční ve středu 19.00 - 21.00 hodin ve Flow-Yoga studio Kroměříž- Sál pod věží v termínech 10.10, 24.10, 21.11, 5.12, 19.12 2018Vezměte si sebou pohodlné oblečení /sukni, šaty, nebo sportovní oblečení/

Z důvodu omezené kapacity je třeba se na lekci předem přihlásit přes níže uvedený kontaktní formulář. Platbu předem zašlete na č.úč. 2100630957/2010

1 lekce /platba na účet předem/ 150,-

1 lekce platba na místě 190,-

Přihlašuji se na Podzimní taneční meditaci

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.