Biodanza v Brně

Vítáme léto 28. 6. 2023

jednou za 14 dnů v krásném studiuYoga Freaks

Dominkánská 345/15, Brno

Pokud toužíš po radosti, pocitu naplnění a uvolnění,
uvítáš pohyb, který tě bude bavit a miluješ kvalitní hudbu, jsou tyto lekce pro Tebe.

Lekce jsou určeny pro ženy, muže i páry každého věku. 
BIODANZA nezná omezení. 


Vím, že vyzkoušet tuto cestu znamená pro mnho lidí vstoupit do neznáma. A tak chci odměnit tvou odvahu a chuť zkusit něco POPRVÉ v podobě poloviční platby za tvoji první lekci BIODANZY. / První dvouhodinová lekce pouze za 175 Kč po odeslání platby předem /

JDU DO TOHO - NEMÁM CO ZTRATIT


CO JE BIODANZA ?

Biodanza vznikla v šedesátých letech minulého století v Latinské Americe. Jejím zakladatelem byl Ronaldo Toro. Jedním z jeho hlavních záměrů bylo probouzet skrze tanec v lidech jejich genetický potenciál -  rozvíjet a prohlubovat přirozené schopnsti člověka. Vnímat sílu lidství, propojení s přírodou, instinkty, přijmout naši sexualitu a vnímat přesah božství a vesmírného řádu v celém našem životě.

V biodanze pracujeme s pěti základními liniemi lidského potenciálu:

 Vitalita - Kreativita - Afektivita - Sexualita - Transendence

V současnosti dokončuji tříletou Biodanza školu v České republice a vedu lekce jako facilitátor v supervizi.

Pro mě je to nádherná cesta skrze prožitek v přítomném okamžiku. 

Skrze prožitek uvolňujeme pouta našich přesvědčení, bolestivých zkušeností, úzkostí, strachů a rozšiřujeme prostor pro nové zkušenosti.

Znovu se vědomě propojujeme s naším tělem a místy, které dlouhodobě necítíme.

Je to cesta pro ženy i muže, protože všichni jsme na jedinečné cestě životem. 

Prožitek v plně přítomném okamžiku - Vivencie - nám umožňuje hlubší propojení sám/a/ se sebou, zvědomění si našich potřeb, možností, vnímání svých hranic a hranic druhého člověka.

Je to cesta domů sám/a/ k sobě s uvědoměním, že vnitřní prostředí je mocnější než  prostředí vnější.

SDÍLENÍ ÚČASTNÍKŮ

Proč chodím na pravidelné lekce Biodanzy ?


" Lépe vnímám přítomný okamžik, odpojuji hlavu a prociťuji potřeby těla. Navíc mi tanec pomáhá uvolnit stres a pocítit radost ze života. "

                                                     Martin


" Při Biodanze si užívám možnost být naprosto autentická a zároveň přijímaná v bezpečném prostředí. Je to prostor, kde jsem ve spojení s tělem a svými emocemi. Baví mě na ní propojení s ostatními beze slov. Vnímání vlastních hranic a naciťování hranic těch druhých. A ta ohromná síla doteků.

Schopnost hudby a rytmu ovlivňovat a měnit náladu a vést mě k sobě, ke svému středu, k uzemnění. A jindy zase k lehkosti a radosti. A ještě jsem nezmínila její / někdy téměř okamžitý / přesah do každodenního života. Učí mě se odevzdat, uvolnit, důvěřovat. 

Má schopnost naučit nás přesně to, co nám v běžném životě nejde.                             Když si to dovolíme a přijmeme pozvání. "

                                                            Zuzana


" Pro mne Biodanza představuje prostor pro radostný a spontánní tanec. Prostor pro uvědomění si vlastních bloků a možnost s nimi pracovat. Vyjádření a uvolnění emocí. Radost z pohybu. Vnímání hranic svých i ostatních . Síla dotýků. Volnost a radost. "

                                                                                                   Ivan


" Pro mě je Biodanza setkání se sebou - svou duší, emocemi i tělem. Zároveň je to setkání s ostatními na všech úrovních při úžasné hudbě. Dodává mi dávky radosti a energie do života. "

                                                             Hanka


" Biodanza je pro mě možnost, jak v bezpečném prostředí  zkoumat své prožívání. Vžy příjemně oživí mé tělo i mysl a rozvíjí moji schopnost být sám v sobě a současně být s ostatními lidmi v tanci života. "

                                                            Petr

VITALITA - Skrze tanec aktivujeme náš sympatický nervový systém. Vitalitu rozvíjíme na tělesné, psychické i mentální úrovni. Probouzíme a rozšiřujeme naši životní energii. Vitalita je dobrá úroveň zdraví a celkové harmonie. Podporujeme náš životní náboj, se kterým se propojujeme skrze rytmus v hudbě. Je to spojení se životem. Je to vtělenost kvalit, které si přejeme v životě naplno prožívat.

KREATIVITA - Kreativita je nádherná cesta vyjádření sebe sama. Tvoření nejrůznějšími způsoby. Cesta kreativity v nás otevírá hravost, která nám byla jako dětem naprosto přirozená.

AFEKTIVITA - učíme se vnímat a nacházet přirozenost v setkání s druhým člověkem, pohledu do očí. Vnímat dotek, jako léčivou sílu lidského sdílení. 

SEXUALITA - Nejpřirozenější a nejsilnější síla, kterou máme k dispozici. Sexualita dlouho byla nepřijmána, označovaná za hřích a něco nečistého. Je čas přepsat si v našem nervovém systému tyto vzorce a přesvědčení. Propojit se s touto sílou v lásce a přijetí sebe sám/a/.

TRANSENDENCE - propojení s moudrostí těla i vesmíru. Schopnost uvolnění a odevzdání. Nikoliv své síly do rukou někoho jiného, ale odevzdání se důvěře ve vyšší principy života. Síle, která nám dala život. Pro každého to může znamenat něco jiného - Bůh, Budha, Vesmír, Život.


Přihlašuji se na otevřenou lekci

Vítáme Léto


Pokud nevíš, zda je pro Tebe Biodanza vhodná, přijď vyzkoušet první lekci a na místě se můžeš rozhodnout zda doplatíš celý kurz.

Cena BIODANZA I - 5 lekcí - 1 500 Kč / cena je zvýhodněná za celý kurz, lekce nelze nahrazovat v jiných kurzech /

Cena 1 lekce: 350 Kč  / studenti, maminky na MD, senioři 15% sleva/

Cena 1 lekce pro pár: 550 Kč

Přihlášení prosím potvrďte platbou na č. úč. 2100630957/2010

Do poznámek prosím uveďte své jméno. 

Po zaslání platby bude Vaše místo rezervované


Sebou doporučuji pohodlné oblečení a uzavřenou láhev s vodou.


Těším se na viděnou v Yoga Freaks Studiu Dominikánská 345/15 v Brně

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů