Reference

Lukáš

K Marušce na celostní masáž jsem se dostal na doporučení od manželky. A teď jsme se u ní už vystřídala celá rodina. Setkání s vědomým dotykem se pro mě stalo cestou k sobě. Dokážu se teď víc vnímat, cítit se i ctít se. S každou další masáží se dostávám hlouběji v sebepoznání a všechno kolem je živější. Marie je velmi vnímavá a zkušená průvodkyně intimitou. Ke každému přistupuje velice individuálně a dokáže vám "ušít" masáž na míru.! 

 Veronika

Milování s mužem získalo jakýsi jiný rozměr. Začala jsem vnímat více sexuální energii a při některém milování, se mi daří rozvádět ji po celém těle. Učím se čím dál víc vnímat sama sebe. A prsa, o kterých jsem původně téměř vůbec nevěděla, tak jsou najednou na předním místě. Je to super a jsem moc ráda, že jsem se na tuhle cestu dala. Budu moc ráda, když mou zpětnou vazbu budeš sdílet.                                            PŘÁLA BYCH SI, ABY VŠECHNY ŽENY NA SVĚTĚ VĚDĚLY, JAK MŮŽE BÝT MILOVÁNÍ KRÁSNÉ.

Bára Aurora Růžičková

Na kurzu Léčení jizev jsem se jen letmo poznala s Maruškou Drkulovou. Nádherná žena, díky níž jsem objevila knihu Návod na ženy a kouzlo vnímání svého měsíčního menstruačního cyklu jako obrovského potenciálu pro sebe samu, svého muže i svou hravou a tvořivou práci.

Kdo, kde, kdy, s kým ... aneb svět je příjemně malý

Techniku vaginální mapování jsem zaznamenala z vyprávění svých kamarádů Kačky a Radka, kteří ji prožili na některém z párových kurzů Denisy Palečkové a Richarda Vojíka. No a protože slovo dalo slovo, tak jsem se od Kačky dozvěděla také o nějaké sympatické bytůstce z Kroměříže, která se vaginálnímu mapování věnuje individuálně a je úžasná (všeříkající vyjádření Kačky). Tak jsem neváhala a tuto bytůstku oslovila. Jaké to bylo milé překvapení, když jsem pak při osobním shledání zjistila, že je to ona Marie Drkulová z kurzu Léčení jizev.Svět je zkrátka příjemně malý. Je nasnadě, že jsem se jí v zájmu sebepoznání a obohacení svých zkušeností svěřila do péče. Uznávám, mám to sama se sebou někdy trošinku složité, když musím i zdánlivě samozřejmé věci prozkoumávat ze všech možných stran a úhlů pohledu, abych pochopila, jak fungují a vzala je na vědomí. Své tělo nevyjímaje Ale také mám díky tomu velice pestrý a bohatý život. A jsem moc ráda, že mi jej obohatila i Maruška.