Blog

Příběhy z hlubin těla

NEPÁL 2022

11.11.2022

Na začátku tohoto roku na mě vykouklo pozvání od Zdeňka Webera na meditační retreat do Nepálu. Hned jsem cítila v těle hluboké pozvání a běžela za Petrem své nadšení o naší příští cestě sdílet. A tak začala příprava na cestu. Naše společné poprvé, cestovat tak daleko..

Budu maminkou

27.06.2022

Přichází mladá těhotná žena plná naděje, radosti, ale také obav, strachů a nejistoty. Proměňuje se její tělo. Proměňují se emoce jako na tobogánu. Radost z očekávání střídá strach z nového životního poslání - být mámou.

Stojí často před zrcadlem a dívá se do tváře muži, kterého sotva poznává. Už je to pár roků, kdy překročil hranici čtyřiceti let. Má ženu, děti, dům, titul, dobře placenou práci. Nemá dluhy. Ve svém věku dosáhl všeho, co si přál. Měl by být šťastný a spokojený.

Přišla s pomocí přítelkyně, sotva vyšla schody. Zhroutil se jí svět. Už několik dnů nemohla jíst. Ztratila smysl života. Všechno vsadila na jednu kartu.

Ano, první dotek lásky jsem dostala od svých rodičů. V dospívání a při prvních láskách jsem byla spíše zklamaná, protože nebyla opětovaná. Později, když mi bylo sedmnáct jsem potkala muže, o kterém jsem věděla, že bude tátou mých dětí. Prožívali jsme pěkné společné chvíle, narodily se nám dvě dcery, budovali si pracovní kariéru, sdíleli společné...


Chci vědět, co je nového a mít informace o nových akcích.