Pro ženy


Blahopřeji k Tvému prvnímu kroku a vítám Tě na cestě k  jedinečným darům, na cestě ke Tvému radostnému a spokojenému životu.

Podstatou ženství je, že si dovoluji vyjadřovat své emoce, pocity, nálady na všech úrovních a v mnoha barevných odstínech. 

Dovoluji si svým životem plynout jako řeka a zářit jako slunce . 

Dovoluji, aby z mého těla vyzařovala radost, láska, měkkost a lehkost.   

Dovoluji si být otevřená, zranitelná i divoká, protože v tom je skrytá moje skutečná životní síla.                                                                                                                                               Síla ženy

 

  

Jenže jsou oblasti života, které pokud neřešíme, nám barevné odstíny prožitků promění v šeď.      Strach, bolesti na duši, zaměření na výkon, pocit nedokonalosti pomalu zmrazí naše části těla tak, že se nakonec přestaneme spontánně projevovat. Obalíme naši duši i tělo vrstvou ledu, abychom se chránily před další bolestí. Děje se to pomalu, mnohdy nenápadně. Krok za krokem znecitlivujeme sami sebe až zjistíme, jak těžce se nám dýchá i žije. Nejsme schopny se milovat ani se životem ani s partnerem.                                                                                                      

Milování se stane povinností namísto zdroje životní energie, radosti a vášně.                              Stále častěji slyším říkat ženy: "Ale já nemám čas".                                                                          Záleží na Tvé volbě priorit. Pokud chceš integrovat v životě kvality ženy a získat úplně nový rozměr a kvalitu života je třeba začít vědomě pracovat a rozvíjet se.                                         

Cesta vědomého doteku je pro mě přímou cestou ke zdroji našich darů a kvalit.                     

Můj život se rozdělil na čas před a po setkání s vědomým dotekem.                                     

Začala jsem žít úplně z jiného místa a s jinými kvalitami.                                                           

Proto s velkým nadšením a láskou zvu na  tuto cestu i Tebe. 

Potřebuji poradit jak začít pracovat se svým tělem a intimitou?

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.