Vůně jako vibrační medicína

webinář 5. 10. 2022 s Veronikou Motalovou

Srdečně Tě zvu na webinář ZDARMA

Vůně jako vibrační medicína

5. 10. 2022 ve 20.00 hodin 


 Budeme si povídat o vůních, jak je používají šamani, jak fungují v energetice, co to znamená vibrační medicína a jaký je jejich přínos do našeho života. 

Semei Jungle Vero 

Jsem průvodkyní Posvátné cesty k sobě a Posvátné trojice. 

Mé zaměření jsou vztahy, emoce, energie, práce s vnitřní ženou, mužem, dítětem. 

V amazonské džungli, jsem si prošla Master plant dietováním rostlinami jako Bobinsana, Chuchuasi, Noya Rao. 

Dohromady devíti šamanskými dietami a téměř 200 ceremoniemi s matkou všech rostlin, Ayahuascou jako facilitátorka šamanů. Byla jsem velmi nemocná jak fyzicky tak psychicky. Od autoimunitních nemocí, ženských problémů, cyst, nefunkčního zažívání po naprosté sebedestrukční podvědomé vzorce a traumata. Medicíny mi velmi pomohli na cestě za vyléčením, sebeláskou, sebehodnotou a sebepéčí. 

Provádím lidi kakaovou ceremonií, čajovým rituálem s modrým lotusem, přechodovými rituály, šamanskými technikami a vysoko-vibračními oleji a esencemi. 

Za dobu, kterou se s medicínskými písněmi setkávám, mi bylo prostředkem k mnohým přelomovým, hlubokým a opravdovým momentům mého života. 

Jedny z nejkrásnějších zážitků a vhledů pak často přineslo setkání vícero stejně naladěných bytostí. Od sotva znatelného, rozptýleného, ale nakonec velmi dobře identifikovatelného vlivu na každodenní život působící celkovou mnohem hlubší a opravdovější kvalitu, až po intenzivní momenty požehnání, spojení, vděčnosti a hlavně bezobsažné tichosti, která v menších či větších připomenutích ukazuje jak jednoduchá a blízká je prostá přítomnost.  

Jak banální a pomíjivá se v jejím světle jeví vážnost všech životních peripetií. Vůně a jejich vibrace jsou nedílnou součástí šamanské a energetické cesty jako velcí léčitelé a průvodci, které sama hojně užívám.

CHCI SE REGISTROVAT NA WEBINÁŘ 5. 10. 2022 ZDARMA

Setkání se uskuteční na ZOOMU a bude k dispozici záznam.

Hodinu před zahájením Ti pošlu odkaz meetingu na email.

Do zprávy můžeš vložit svůj dotaz