Vůně jako vibrační medicína

setkání s Veronikou a Marií v adventním čase v Brně a Kroměříži

Srdečně Tě zvu na jedinečné živé setkání v adventním čase

7. 12. 2022 v 19.00 - 21.00 hodin - studio Freak yoga Brno

14. 12. 2022 v 19.00 - 21.00 hodin - studio Flow-yoga 

sál Pod věží Kroměříž


Prostor je otevřený pro muže i ženy

 Čeká nás setkání, kde se naladíme se na naše tělo skrze pohyb a dech. Přivítáme hosta - Veroniku Motalovou, která přinese vůně, které sama tvoří. Budeme si povídat, jak je používají šamani, jak fungují v energetice, co to znamená vibrační medicína a jaký je jejich přínos do našeho života. 

Semei Jungle Vero 

Jsem průvodkyní Posvátné cesty k sobě a Posvátné trojice. 

Mé zaměření jsou vztahy, emoce, energie, práce s vnitřní ženou, mužem, dítětem. 

V amazonské džungli, jsem si prošla Master plant dietováním rostlinami jako Bobinsana, Chuchuasi, Noya Rao. 

Dohromady devíti šamanskými dietami a téměř 200 ceremoniemi s matkou všech rostlin, Ayahuascou jako facilitátorka šamanů. Byla jsem velmi nemocná jak fyzicky tak psychicky. Od autoimunitních nemocí, ženských problémů, cyst, nefunkčního zažívání po naprosté sebedestrukční podvědomé vzorce a traumata. Medicíny mi velmi pomohli na cestě za vyléčením, sebeláskou, sebehodnotou a sebepéčí. 

Provádím lidi kakaovou ceremonií, čajovým rituálem s modrým lotusem, přechodovými rituály, šamanskými technikami a vysoko-vibračními oleji a esencemi. 

Za dobu, kterou se s medicínskými písněmi setkávám, mi bylo prostředkem k mnohým přelomovým, hlubokým a opravdovým momentům mého života. 

Jedny z nejkrásnějších zážitků a vhledů pak často přineslo setkání vícero stejně naladěných bytostí. Od sotva znatelného, rozptýleného, ale nakonec velmi dobře identifikovatelného vlivu na každodenní život působící celkovou mnohem hlubší a opravdovější kvalitu, až po intenzivní momenty požehnání, spojení, vděčnosti a hlavně bezobsažné tichosti, která v menších či větších připomenutích ukazuje jak jednoduchá a blízká je prostá přítomnost.  

Jak banální a pomíjivá se v jejím světle jeví vážnost všech životních peripetií. Vůně a jejich vibrace jsou nedílnou součástí šamanské a energetické cesty jako velcí léčitelé a průvodci, které sama hojně užívám.

BRNO - 7. 12. 2022 studio Yoga Freaks 19.00 - 21.00

Setkáním v Brně se energeticky naladíme na adventní čas. Hudba a vůně nám mohou připomenout jedinečné okamžiky, propojit nás s prostorem, kde jsme prožili něco krásného, s jedinečnými zážitky a povznést nás na duši i těle.

Pojďme probudit ještě více naše smysly.

Dovolme si prohloubit kontakt s krásou, láskou, otevřít srdce a nechat se inspirovat.

Přihlášení prosím potvrďte platbou 350 Kč na č. úč. 2100630957/2010

KROMĚŘÍŽ - 14. 12. 2022 Flow - yoga studio 

sál Pod věží 19.00 - 21.00

Setkáním v Kroměříži se energeticky naladíme na přicházející adventní čas. Hudba a vůně nám mohou připomenout jedinečné okamžiky, propojit nás s prostorem, kde jsme prožili něco krásného, s jedinečnými zážitky a povznést nás na duši i těle.

Pojďme probudit ještě více naše smysly.

Dovolme si prohloubit kontakt s krásou, láskou, otevřít srdce a nechat se inspirovat.

Přihlášení prosím potvrďte platbou 350 Kč na č. úč. 2100630957/2010

Přihlášení na adventní setkání pro muže i ženy Vůně jako vibrační medicína Brno nebo Kroměříž

Prosím vyberte místo, kde se zúčastníte