Cesta otevření srdce

Tanečně prožitková cesta s kakaovou ceremonií pro ženy 3. 12. 2022

Cesta otevření srdce 

3. 12. 2022 10.00 - 17.30 pro ženy

Na první prosincovou adventní sobotu jsme pro vás připravily krásné setkání s tancem, kakaovou ceremonií a zpěvem. Čeká nás cesta k sobě, která nám pomůže otevřít naše srdce a ponořit se do vnitřních hlubin.


Přijd si zatančit, zazpívat, poznat láskyplné a srdce otevírající vibrace kakaa. Užijeme si společně krásný den.


Kakaová ceremonie bude doprovázená vysokovibračními vůněmi a esencemi - otevírání srdeční čakry.
Zpěvy posvátných medicínských písní a otevírání krční čakry.

Taneční cestou otevírající naše srdce a tělo v hlubších úrovních

KAKAOVOU CEREMONIÍ A TANEČNÍ CESTOU NÁS PROVEDOU

Semei Jungle Vero 

Průvodkyně Posvátné cesty k sobě a Posvátné trojice.


Mé zaměření jsou vztahy, emoce, energie, práce s vnitřní ženou, mužem, dítětem.

V amazonské džungli, jsem si prošla Master plant dietováním rostlinami jako Bobinsana, Chuchuasi, Noya Rao.

Dohromady devíti šamanskými dietami a téměř 200 ceremoniemi s matkou všech rostlin, Ayahuascou jako facilitátorka šamanů. Byla jsem velmi nemocná jak fyzicky tak psychicky. Od autoimunitních nemocí, ženských problémů, cyst, nefunkčního zažívání po naprosté sebedestrukční podvědomé vzorce a traumata. Medicíny mi velmi pomohli na cestě za vyléčením, sebeláskou, sebehodnotou a sebepéčí.

Provádím lidi kakaovou ceremonií, čajovým rituálem s modrým lotusem, přechodovými rituály, šamanskými technikami a vysoko-vibračními oleji a esencemi.

Za dobu, kterou se s medicínskými písněmi setkávám, mi bylo prostředkem k mnohým přelomovým, hlubokým a opravdovým momentům mého života.

Jedny z nejkrásnějších zážitků a vhledů pak často přineslo setkání vícero stejně naladěných bytostí. Od sotva znatelného, rozptýleného, ale nakonec velmi dobře identifikovatelného vlivu na každodenní život působící celkovou mnohem hlubší a opravdovější kvalitu, až po intenzivní momenty požehnání, spojení, vděčnosti a hlavně bezobsažné tichosti, která v menších či větších připomenutích ukazuje jak jednoduchá a blízká je prostá přítomnost.

Jak banální a pomíjivá se v jejím světle jeví vážnost všech životních peripetií. Vůně a jejich vibrace jsou nedílnou součástí šamanské a energetické cesty jako velcí léčitelé a průvodci, které sama hojně užívám.

Marie Grace  

Průvodkyně žen na cestě propojení se svým tělem a intimitou skrze dotek a prožitkové taneční cesty. 

Prostřednictvím vědomého doteku, tance, práce s tělem a intimitou inspiruji ženy, aby se odvážily projít skrze životní bolest a zranění, odložily staré nefunkční vzorce a žily svůj život naplno

Asi před deseti lety jsem se rozhodla následovat své srdce a začít žít ze své nejhlubší podstaty. Dnes vím, jak bolestivý je přechod ze starého do nového. Jak stopy výchovy a vzorců jsou hluboce uloženy v našem těle a v kombinaci se strachem nám nedovolují vzlétnout.

Naučila jsem se odkládat strach, začala si věřit a mít se ráda. Neutápět se v dramatech a změnami projít s lehkostí, radostí a láskou.

Dnes jsem stále na cestě. Život mě neustále zve ponořit se ještě hlouběji do dalších vrstev naší existence. Do mého života přichází pozvání k objevování nových technik a meditačních praxí. Nicméně zjišťuji, že to nejdůležitější na cestě průvodkyně je vytvořit bezpečný prostor, otevřít srdce, naslouchat a být propojená se svým hlubokým vnitřním klidem, se zdrojem.

Žiji život naplněný přátelstvím, láskou a vnitřními dary. Jsem mámou dvou dospělých dcer a cesta mateřství mě neustále učí. Cítím se milovaná a šťastná. Svým životem jsem začala tančit v mnoha rytmech s jemností i divokostí.

Dotýkám se srdcí a inspiruji svým životem zářit. Technik a učitelů jsem poznala mnoho, ale největší radost mi přináší pracovat s vědomým dotekem a tancem. V současnosti dokončuji tříletou školu Biodanzy v ČR.

Cesta otevření srdce 3. 12. 2022 10.00 - 17. 30 se koná v krásném prostředí 

kruhové Jurty Mozaika v Lutopecnách.

Kapacita je omezena / cca 20 žen/

Sebou si vem něco dobrého k lehkému obědu ( mezi tancem a kakaovou ceremonií. Ovšem před pitím kakaa je dobré alespoň hodinu nejíst, doporučujeme v tento den vynechat mléčné výrobky a maso )

Pohodlné oblečení, můžou být šaty.

Vedle jurty je nově přistavené krásné sociální zařízení, kuchyňka a terasa.

Cokoli si budeš chtít dát na oltář a nechat si to energeticky dobít ( krystal, náramek, talisman) 

Cena : 1 230 Kč
Přihláška je platná po uhrazení  nevratné zálohy 230 Kč nebo celé částky na účet 2100630957/2010. 

Doplatek bude možný na místě.


PŘIHLAŠUJI SE NA PROŽITKOVOU TANEČNÍ CESTU A KAKAOVOU CEREMONII 3. 12.2022

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.