Harmonizující pobyt pro ženy

22.11 - 24.11. 2024

S velkou radostí, Tě zvu na Harmonizující pobyt pro ženy.

Po téměř deseti letech provázení žen, různých workshopech jsem dozrála k rozhodnutí uspořádat společný víkend pro menší skupinu žen.

Ráda bych nám dopřála malé zastavení sama se sebou a naladění se na své tělo, emoce, prožívání. Dopřejme si čas a prostor vstoupit do adventního času více " u sebe ".

Zvědomění si místa, kde se nacházím a vnímání, zda potřebuji se závěrem roku něco propustit, proměnit a otevřít se novému pozvání.

 Možná jen toužíš mít chviličku sama pro sebe, nic nemuset, dobře se vyspat, odpočinout si, dopřát si výborné jídlo, které nemusíš vařit a jen tak být.

Otevírám prostor plný laskavosti, ve kterém nic nemusíš, ale MŮŽEŠ.

Dlouho jsem hledala místo, které by nás naladilo a poskytlo příjemnou náruč.

Letos na jaře majitelé Dvora Honětice otevřeli novou oranžerii 

/ především pro pořádání svateb /. 

Hned mě tento prostor oslovil, protože poskytuje možnost v listopadu spočívat a tvořit v energii " PROVENCE. "

Chceš vědět, proč stojí za to si tento víkend dopřát?

 • Budeš mít čas dát si rande sama se sebou v náručí bezpečného a podporujícího prostoru.
 • Můžeš si dopřát čas zpomalit a skrze prožitek naslouchat svému tělu, svým emocím. Díky zpomalení více vnímat a cítit sama sebe.
 • Můžeš se vyladit na svoji jedinečnou vnitřní harmonii, hlubokou moudrost a nechat přijít odpovědi, které v běžném životním tempu nemáš šanci slyšet.
 • Můžeš přijmout pozvání skrze tanec s prvky Biodanzy uvolnit napětí v těle, dát si prostor pro meditaci a sdílení s ostatními ženami. Dovolit se inspirovat příběhy jiných žen.
 • Můžeš odpočívat, procházet se, jíst, spát, povídat si, dopřát si jídlo, které nemusíš vařit, zkrátka vše, co potřebuješ ke své vnitřní pohodě.
 • Budu nás provázet s laskavostí a respektem k našim potřebám.
 • Dříve bych vypsala celý seznam atraktivních cvičení, ale moje cesta mě vede čím dál více k jemnosti a respektování potřeb v přítomném okamžiku Tady a Teď
 • Pokud však potřebuješ mít představu, co Tě čeká, uvádím alespoň základní okruhy:                                                                                                                    Vědomější propojení s tělem skrze meditaci, tanec, bytí v přírodě. Nahlédnutí do místa, ve kterém se nacházím. V jakém módu žiju - MŮŽU, MUSÍM, NEMŮŽU? Přijímám své tělo a emoce? Znám své hranice? Umím říct jasné ANO nebo NE?  Můžu se uvolnit do intimity? 
 • TĚLO, PROŽITEK a LASKAVOST sama k sobě - budou hrát hlavní roli našeho setkání


Mám velkou radost, že mé pozvání přijala Renata Kuběnová, která se již několik let věnuje muzikoterapii. Provede nás a naladí večerní meditací, kde rozezní léčivé zvuky křišťálových mís.

Jejich zvuk a rezonance napomáhají k uvolnění mysli a zlepšení koncentrace. Vytváří harmonické tóny, které rezonují v celém těle. Tato zvuková terapie pomáhá snižovat stres, uvolňovat napětí a prohlubovat vnitřní klid. Křišťálové mísy také přispívají k uvolňování emocionálního napětí a podporují celkovou relaxaci.
Semei Junglo Vera je průvodkyní posvátnou šamanskou cestou 

k sobě, pracující se zemskou energií. Držitelkou bezpečného prostoru, léčitelkou a průvodkyní kakaových ceremonií. Zabývá se propojením se se svojí vnitřní pravdou. Kráčí cestou osobní transformace s celostním náhledem propojujícím tělo, mysl, spirita.

Je průvodkyní energiemi a cestou posvátných rostlin.

Na pobytu nám představí posvátné esence, které tvoří a které nás mohou na cestě podporovat.


Organizace víkendu

 • Přijíždět můžete v pátek od 15.00 hodin, pokud si budete přát využít čas pro sebe v oranžerii, přírodě, nebo odpočívat na pokoji
 • Od 18.00 bude probíhat registrace a pobyt zahájíme společnou večeří v 18.30.
 • Společný program začne v 19.30 v oranžerii
 • Pobyt uzavřeme v neděli kolem 15.00 hodiny, aby jste měly dostatek času na návrat domů i do vdálenějších míst
 • Do Honětic jezdí autobusy z Kroměříže a zastávka je blízko Dvora Honětice           / nemusíte se bát, že by jste šly několik kilometrů /. Určitě bude možné si domluvit spolujízdu. Potřeby spojené s dopravou budeme řešit aktuálně. 

Ubytování je v pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím

Cena:

Celková cena je 5 900 Kč včetně ubytování a plné penze /výborná vegetariánská strava/

Po registraci je nutné zaplatit celou částku nebo 50% zálohu převodem                          na č.úč. 2100630957/2010

Při platbě zálohy 50% je nutné doplatit zbývající částku nejpozději 3 dny před akcí, nebo po dohodě na místě.

Storno podmínky: Při zrušení účasti po 10.11. 2024 je záloha ve výši 50 % nevratná.                                         Svou účast můžete nabídnout náhradníkovi.

Těším se na společný čas plný inspirace, odpočinku a objevování odpovědí.

                    Níže se můžeš přihlásit a zaplatit celou částku nebo zálohu. 

Po připsání platby, bude tvé místo rezervováno.             

číslo účtu 2100630957/2010

Pokud potřebuješ vystavit fakturu, prosím vyplň také fakturační údaje.


Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.