Zimní taneční meditace

V měsíci únoru nás čekají dvě taneční meditace.

Zima je v přírodě období nejhlubšího spánku, kdy se více než směrem ven, můžeme dívat dovnitř. Zima je nejen jedním z ročních období, ale je i jednou fází ženského menstruačního cyklu. Pro ženu je to REFLEKTIVNÍ FÁZE . Tato fáze nám nabízí jedinečnou možnost žít s větší nadhledem.  Je to čas odpočinku. Pokud si ho v tomto období nedopřejeme, přijde v budoucnu čas, který nás k odpočinku nebo zpomalení donutí třeba skrze nemoc.

Zimní čas je skvělou dobou pro zastavení a sebereflexi.                                                                   Co cítím, že potřebuji dělat jinak, co potřebuji změnit? V tomto období je skvělé podívat se na některé naše hluboce zakořeněné vzorce chování, vyzkoušet něco nového jen tak. Jen tak pro potěšení, pro radost z tvoření. Dáme-li volný průchod své tvořivosti, začneme si užívat více spokojenosti, klidu, uzemnění a uspokojení. V tomto období můžeme vstupovat do hlubších vrstev našeho mozku, těla a duše. Často při práci s ženami vidím, že tyto tři oblasti spolu moc nespolupracují. Často jsou ženy ve své hlavě a rozumem se snaží vyřešit všechny životní výzvy. Jiné mnoho času tráví někde v oblacích s nadějí, že jejich životní situaci vyřeší nějaký zázrak.      

V obou případech jsou často odpojeny od svého těla. Tělo je často stažené a pohybuje se nějak automaticky.

Co mi taneční meditace přináší?


Budu se učit vědomě uvolňovat skrze prožitek, vnímat jedinečný rytmus mého těla, uvědomovat si v jakém životním tempu se mi příjemně žije. 

Můžu se podívat na svůj život z vyššího pohledu, podívat se jaké vzorce, strachy, nevyjádřené emoce omezují můj život. 

Můžu tento jedinečný čas využít pro sebereflexi mého života, mého potenciálu a jeho využití. 

Věnovat pozornost sebelásce a hledání rovnováhy v mém životě.

Budu se učit hluboké vnitřní vyrovnanosti a klidu, bytí TADY a TEĎ. 

Díky uvolnění napětí se lépe mohu propojit se svou kreativní částí života.

 Můžu svým životem začít tančit s lehkostí a radostí.

Taneční meditace se uskuteční ve středu 19.00 - 21.00 hodin ve Flow-Yoga studio Kroměříž- Sál pod věží v termínech 13.2 a 27.2 2019

Vezměte si sebou pohodlné oblečení /sukni, šaty, nebo sportovní oblečení/.

Z důvodu omezené kapacity je třeba se na lekci předem přihlásit přes níže uvedený kontaktní formulář. Platbu předem zašlete na č.účtu 2100630957/2010

1 lekce /platba na účet předem/ 150,-

1 lekce platba na místě 190,-

Přihlašuji se na zimní taneční meditaci

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje zpracuji za účelem vyřízení Vašeho požadavku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.